Екологічні активісти не усвідомлюють наслідків зупинки заводів, - експерт

31.10.2018 17:45

Активісти, які виходять на екологічні протести в промислових містах, не усвідомлюють наслідків зупинки підприємств, що наповнюють місцеві бюджети, - вважає правозахисник Василь Сметана.

Закриття підприємств зменшить кількість викидів у повітря, але остаточно доб'є економіку України, що і так переживає не найкращі часи. Таку думку висловив правозахисник Василь Сметана в ефірі телеканалу «112 Україна», повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «ГЛАВКОМ»

За його словами, активісти, які виходять на екологічні протести в промислових містах, не усвідомлюють можливих наслідків зупинки підприємств, що наповнюють місцеві бюджети. «Ці протестні настрої «хтось штучно збирає», - вважає експерт. І додає, що насправді це те ж саме, що боротися проти створення робочих місць, проти роботи взагалі і за падіння рівня життя.

«Тому що, від підприємств, що наповнюють місцевий бюджет, наприклад, у тому ж Маріуполі залежить чверть населення. Відповідно, якщо завтра це виробництво зупинять, люди просто втратять роботу, і протестні настрої одного характеру перейдуть в протестні настрої іншого характеру. Тому я вважаю, що хтось просто експлуатує екологічні гасла», - говорить експерт в розрізі майбутніх президентських і парламентських виборів.

За його словами, зупинка заводів призведе до того, що сто тисяч чоловік будуть шукати собі інше місце проживання, а в місті почнеться соціальна криза.

Юрист нагадує, що міністерство природних ресурсів регулярно видає ліцензії, дозволи і контролює викиди цих підприємств.

«Самі підприємства теж звітують про зниження викидів через встановленого обладнання. Вони працюють з Мінприроди, отримують дозволи на небезпечні викиди, і це постійний діалог. Тому я впевнений, що у держави є необхідні важелі для роботи з такими підприємствами ... Але не може одне підприємство, що і так вкладає дуже багато грошей (в модернізацію, - ред.), все це потягнути. Держава повинна сама показати, що зацікавлена в зміні екологічної ситуації в місті», - підсумував експерт. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю