Двох посадовців РТЦК на Харківщині судитимуть за заволодіння 680 000 гривнями

05.03.2024 10:39   -

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області, начальника групи зв’язку цього РТЦК та СП та їх знайомої. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони Східного регіону.

Посадовцям інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб та пособництво.

Слідством встановлено, що военком розробив злочинний план щодо заволодіння бюджетними коштами у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців, в тому числі додатковими винагородами.

З цією метою він вступив у змову зі своїм підлеглим, начальником групи зв’язку РТЦК та СП.

Схема полягала у включенні до особового складу особи, яка не проходила військову службу, з метою нарахування їй грошового забезпечення, премій та додаткових винагород за безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України

На цю роль погодилась знайома военкома, яка фактично не виконувала функціональні обов’язки та не виходила на службу.

Таким чином підозрювані з березня 2022 року по липень 2023 року заволоділи сумою більш ніж 680 000 гривень.

За матеріалами 49000.