“ДТЕК” пояснив жителям Дніпропетровщини як відтепер сплачувати борги за світло

14.01.2019 18:00   -
Автор:

На початку січня мешканці Дніпропетровської області отримали платіжки за електроенергію, спожиту у грудні 2018-го, тож у документі останній раз зазначені старі реквізити. Вже в лютому вони зміняться згідно з вимогами реформи енергоринку.
Про це повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” із посиланням на прес-службу підприємства.
Борг за 2018 рік, якщо він з’явився за якихось обставин, треба сплатити саме тій компанії, яка надавала послугу протягом року, тобто ДТЕК Дніпровські електромережі.
З 1 січня 2019 року розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії: енергопослуги клієнтам в Україні відтепер надаватимуть дві різні компанії – оператор системи розподілу (ОСР) та постачальник.
Оператор системи розподілу – ДТЕК Дніпровські електромережі буде здійснювати діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник – буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки.
За спожиту електроенергію у грудні 2018 р. та борги за 2018 рік необхідно сплатити ДТЕК Дніпровські електромережі. Борги клієнтів за 2018 р. не будуть переходити від ДТЕК Дніпровські електромережі до Постачальника. Заборгованість має бути сплачена саме тій компанії, яка і надавала послуги з електропостачання у попередньому році.
Реформа ринку електроенергії вже стартувала. І споживачі мають бути уважними при сплаті перших рахунків та погашені попередніх боргових зобов’язань.
У січні 2019 р. жителі Дніпропетровської області отримають один рахунок від ДТЕК Дніпровські електромережі, а вже у лютому 2019 р. можуть отримати два рахунки. Перший від нового постачальника, а другий від нас, в якому є борг за спожиту електроенергію у 2018 р.
Щоб закрити заборгованість, клієнтам треба перевірити, який рахунок вони оплачують: чи то послуги за 2019рік, чи то за 2018 р.
Якщо клієнт помилково оплатить заборгованість за іншими реквізитами, то, нажаль, борг залишиться непогашеним. Всім споживачам треба бути уважними у перехідний період, щоб уникнути непорозумінь.
Отже, сплачувати за спожиту електроенергію у 2018 р. необхідно ДТЕК Дніпровські електромережі.