Драка и стрельба возле «Национальной лотереи» в Днепре: пострадали 7 человек

07.08.2019 18:30

В «Национальной лотерее» на проспекте Пушкина 15 человек в балаклавах жестоко избили активистов общественной организации «Рух Вільна Доля», которые 7 августа проводили рейд по игровым залам. Итог — 7 пострадавших в тяжелом состоянии госпитализировали в городскую больницу, еще около десяти получили серьезные телесные повреждения. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Информатор».

Ситуация сложилась следующая. Активисты зашли в «Национальную лотерею», сделали ставку, зафиксировали момент на видео и вызвали на место следственно-оперативную группу, чтобы подтердить факт наличия здесь игровых автоматов. Первые несколько минут все было тихо и мирно: часть активистов стояли на улице, часть — находились внутри и ждали опергруппу. После — начался трэш.

«Залетело 15-20 молодых людей спортивной наружности, в балаклавах , в черной форме (с ног до головы), с арматурами, с травматическим оружием, дубинами и начали избивать людей. Избивали страшно. Некоторые уже лежали на полу все в крови, у половины была срезана кожа, у других — пулевые ранения от травматического пистолета. Людей продолжали бить на улице — они пытались выбежать, спастись, но их догоняли и валили на землю. Было около 8-ми скорых, пострадали 7 человек — все госпитализированы», — Денис Розов, учредитель ОО «Рух Вільна Доля».

После драки нападавшие скрылись в неизвестном направлении. Со слов представителей общественной организации, часть из них полицейским удалось задержать, часть — в бегах. Сейчас всех направили в райотдел, где будет проводиться опознание. По данному факту открыто уголовное производство по части 4 статьи 296 (хулиганство, совершенное с применением огнестрельного, холодного оружия или другого предмета, специально приспособленного или заранее заготовленного для нанесения телесных повреждений). Нападавшим грозит наказание в виде лишения свободы на срок от трех до семи лет. Сейчас их личности устанавливаются.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю