Донька дніпровського кримінального авторитета “Наріка”, який втік з України, зіграла розкішне весілля в італійському елітному замку

19.11.2023 22:58   -

Під час кровопролитної війни з росією, дочка кримінального авторитета з Дніпра Олександра Петровського зіграла розкішне весілля на віллі в Італії. Святкування відбулося наприкінці жовтня 2023 року.

Наречений дочки “Наріка” – Ілля Брьохін, сім’я якого є власником 15% акцій компанії “Ласунка”.

Попри тяжкі часи для України, молодята не пожалкували грошей на елітне весілля – масштабна “королівська” вечірка проходила в одному з елітних замків Італії “Вілла Чимброне”.

Як стало відомо, одна ніч в люксовому номері з видом на море коштує близько 42900 гривень, за номер люкс з власною терасою доведеться заплатити щи більше – 47000 гривень. Вартість святкування невідома, але спираючись на розцінки “Вілли Чимброне”, сума має бути чимала.

Дочка криміналітета-втікача була у розкішній білій сукні, що дуже схожа на класичну модель весільного вбрання від всесвітньо відомого бренду Monique Lhuillier, ціни на яке вимірюються в тисячах доларів США.

На святкуванні були присутні члени сімей та друзі молодят, але яким саме чином чоловіки перетнули кордон України – невідомо. Також, не пропустив весілля і сам Петровський.