Ветерани не задоволені діяльністю Ради ветеранів і волонтерів при ДніпрОДА

11.01.2020 19:13

Ветерани не задоволені діяльністю Ради ветеранів і волонтерів при ДніпрОДА.

В листопаді 2019 року було широко анонсовано створення Ради ветеранів і волонтерів при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Така подія співпала із призначенням нового голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка.


Ці дві події співпали не випадково, адже в той час активно відбувалися акції протесту «Ні капітуляції» як реакція на мирний план врегулювання, запропонований Президентом України, в основі якого значилась сумнозвісна «Формула Штайнмайєра».

Відтак, уже тоді були підозри, що Рада ветеранів і волонтерів створюється не для того, щоб дати ветеранам доступ до прийняття рішень, а для зняття напруги в стосунках між владою і ветеранами.

Наразі, в мережі Фейсбук відкрито висловлють своє незадоволення діяльністю Ради і навіть вимагають відставки певних членів Ради.

Так, на сторінці Ради ветеранів і волонтерів при ДніпрОДА у Фейсбук один із користувачів зауважує:

- Только что был на странице Дмитрия Кошки. Он, оказывается, за вчерашний день сделал ПЯТЬ публикаций в своей личной хронике. Дмитрий, у тебя что - руки отсохнут ответить на вопросы по Раде, в которой тебя избрали заместителем председателя? Я бы понял, если бы человек сейчас работал "в поте лица" ну хоть над чем-то. Но ты же сидиш и строчиш в своей личной ленте!!!! – написав Yuri Suprun.

Користувач докоряє адміністраторам групи і керівному органу Ради в тому, що жодне з його питань по складу і повноваженням створених комітетів не мало відповіді.

І справді – жодної інформації про комітети, їхній склад і контакти, нажаль, немає. Залишається лише здогадуватись, як комітети і сама Рада в цілому контактують з ветеранами і волонтерами, щоб представляти їхні інтереси.

Переглядаючи сторінку Ради ветеранів і волонтерів при ДніпроОда легко дійти висновку, що вона слугує скоріше певним іміджевим цілям, аніж справді вирішує якісь проблеми ветеранів нашої області – жодного звіту про результати діяльності не видно. Натомість, ми можемо побачити численні фото із «засідань» Ради і презентації діяльності губернатора Бондаренка.

 

Очевидно, що є в Ради і проблеми організаційного плану. Так, дописувач Анна Желіховська під постом про засідання одного з комітетів зазначає:

- А чого ніде інфи не було про збір комітету. Я теж в нього записувалась?

 

Якщо членам комітету не повідомляють про час і місце засідання комітету, а ветерани не можуть отримати банальної інформації, то виникає питання - для чого створена така Рада і чиї інтереси вона відстоює в реальності?

 

За матеріалами соцмереж.

Днепр. Главное.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю