Дніпровський депутат Погребов брехав про необізнаність борговими справами дружини

10.10.2017 15:00   -
Автор:

Дніпровський депутат і ресторатор Дмитро Погребов обманював, коли казав, що не знав про борги дружини. Як відомо, з початку цього року у ЗМІ неодноразово лунали заяви, в яких він спростовувати свою причетність до кількамільйонних позик благовірної.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Событие.
Доказом брехні Дмитра Погребова стала письмова згода, укладена ним із приватним нотаріусом. У документі екс-посадовець міськради Дніпра дає згоду своїй дружині Сніжані Падалко передати певну нерухомість в іпотеку одній з позичальниць. Заклавши таким чином один із свої магазинів подружжя фактично мало зафіксувати повернення грошового боргу. Письмова згода датована 28 грудня 2011 року.
Читайте также: Суд зобов’язав депутата Погребова та його дружину повернути 21 млн грн боргу
Ще один скандал із ресторатором – підсобні грамоти від бійців Нацгвардії. Фейкові подяки на одному з судових засідань представив одіозний адвокат пана Погребова Андрій Циганков. Відзнаки давали нібито за матеріальну допомогу армійці. Утім, у Нацгвардії таку інформацію спростували, заявивши, що жодного разу не отримували і ніяких грамот не виписували.
Нагадаємо, днями Жовтневий суд Дніпра ухвалив рішення стягнути з дніпровського депутата Дмитра Погребова та його дружини Сніжани борг у розмірі 761,8 тис. доларів і 29,7 тис. євро. Загалом це майже 21 млн грн.
Відомо також, що у цій справі проти подружжя Погребових відкрито кримінальне провадження.