Дніпровська міськрада на чолі з мером Філатовим затвердили програму про нашу історію та ідентичність “З Україною в серці”

27.01.2021 11:37   -

Депутати Дніпровської міської ради під час 2-ї чергової сесії затвердили програму розвитку історії міста та місцевої ідентичності «З Україною в серці» на 2021 – 2025 роки.

Депутати усвідомили, що варто перейматися духовними цінностями заради збереження нашого майбутнього, оскільки людина без ідентичності, без історії, без батьківщини легко перетворюються на маріонеток в руках ворогів, особливо в час доступу до електронних мереж.

Її виконання сприятиме збереженню та подальшому розвитку українських національних культурних традицій, історичних цінностей, українізації міського простору, забезпеченню ефективного опору іноземній антиукраїнській агресії у сфері культури тощо.

Серед іншого у планах продовження розбудови в парках, скверах, зелених зонах міста об’єктів історико-культурного спрямування та включення їх до туристичної мапи Дніпра; створення історико-культурних центрів, парків, музеїв та інших комплексів.

Проведення робіт з консервації, реставрації, ремонту, реабілітації та музеєфікації об’єктів культурної спадщини: Новобогородицької фортеці, пам’яток археології, розташованих на території Ігренського півострова, Севастопольського парку та інших парків, зелених зон міста; залучення інвестицій для реалізації українських культурологічних проєктів; створення та розвиток інфраструктури екскурсійного, туристичного та сервісного обслуговування тощо.