Як дніпропетровські «правосеки» ввічливо сперечалися з одіозним «путіністом» (ВІДЕО)

18.09.2015 11:53
79
Автор:

Представники «Правого сектору» поставили свої питання «совєтському офіцеру» Віктору Марченко, коли він заявив про наміри балотуватися у мери Дніпропетровська.
Про це повідомлялось на прес-конференції, передає Depo.Дніпро.
«Російські війська ви не бачите, а (..) в Європі ви бачите. Ви що ідіот взагалі, чи що?» — не стримався голова Дніпропетровської міської організації Ігор Куліковський.
Надалі представники «Правого сектору» з’ясовували, кого Марченко вважає «каратєлями» і в яку сторону, як офіцер, він буде стріляти, опинившись на лінії зіткнення російської армії та українських патріотів.
Функцію «карателів» Марченко приписав новій поліції: Скоро це буде каральний орган, в першу чергу проти «Правого сектору» і ось цих усіх так би мовити спецбатальйонів».
Оскільки Марченко повідомив, що працює адвокатом, «Правий сектор» також вимагав у нього дати юридичну оцінку його ініціативі з відновлення комуністичних пам’ятників.
Попри жвавий інтерес «правосеків» до Марченка, дискусія не виходила за межі запитань і відповідей, а реакція ПС на заяви «офіцера» була навіть спокійніша, ніж у окремих журналістів.
Нагадаємо, в березні 2014 року активісти під проводом Марченка робили спробу повісити російський прапор над Дніпропетровською мерією.
Читайте також: «ОПОРА» розповіла про порушення виборчого законодавства у Дніпропетровську

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , , ,