Дніпропетровська обласна рада закликала НАТО закрити небо над Україною
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/oblrada.jpg)
Дніпропетровська облрада закликала НАТО закрити небо над Україною. Відповідне звернення підписали лідери депутатських фракцій.
Усі депутатські фракції Обласної ради одноголосно підтримали звернення. До президента США, Франції, канцлера Німеччини, прем’єр-міністра Великої Британії, генерального секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів і дипломатичного корпусу.
«Десяту добу поспіль на міста України летять бомби та ракети. Під вогнем школи, дитячі садочки, лікарні, пам’ятки культури, стратегічна інфраструктура. Кожна хвилина затримки – це загибель українців. Віримо, що світ нас почує. Потрібно негайно вводити безпольотну зону над нашою державою», – закликав голова Дніпропетровської обласної ради, заступник голови Ради оборони регіону Микола Лукашук.
Звернення підтримали депутати міських, селищних і сільських рад, усі громади.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/march/05.03.2022/18.30.1/abe6964c-25bd-4d94-ae3d-5bbb83562369.jpg)
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/march/05.03.2022/18.30.2/photo5267066425883869985.jpg)
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/march/05.03.2022/18.30.2/photo5267066425883869986.jpg)
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/march/05.03.2022/18.30.2/photo5267066425883869987.jpg)
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/march/05.03.2022/18.30.2/photo5267066425883869988.jpg)
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/march/05.03.2022/18.30.2/photo5267066425883869989.jpg)