Дніпропетровщина має гарні результати впровадження Нової української школи — Гройсман

09.04.2019 19:00   -
Автор:

П’ять років тому Україна взяла курс на модернізацію системи освіти. У 2018 році всі першачки пішли до Нової української школи. Дніпропетровщина має гарні результати впровадження НУШ.
Про це під час Координаційної ради з питань реформ у сфері освіти сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.
«Ефективне впровадження Нової української школи – одне з найважливіших питань. Не буде у наших дітей другого шансу отримати середню освіту. Тому маємо зараз створити якісну єдину систему освіти в Україні. Ми не випадково сьогодні зібралися в Дніпрі. Дніпропетровська область має гарні результати впровадження Нової української школи», – сказав очільник Уряду Володимир Гройсман.
Пілотний проект Нової української школи запустили в 2017 році. До нього приєдналися сто навчальних закладів. Із них – чотири на Дніпропетровщині: у Солоному, Павлограді, Дніпрі та Кам’янському. У 2018 році вже всі українські першачки пішли до «нової» школи.
«У 2018 році ми мали безпрецедентні інвестиції в шкільну освіту – близько 2 млрд гривень. Цьогоріч їх подвоїли до 3 млрд 886 млн гривень. Із них 1 млрд 215 млн гривень спрямували на Нову українську школу. Кожна субвенція – це шанс дитини отримати якісну освіту. Тому важливо правильно та чітко освоїти кошти. Є 12 областей-лідерів, що розподілили всі гроші субвенції на Нову українську школу, а значить незабаром зможуть почати закупівлю обладнання для неї. Серед таких областей – Дніпропетровщина», – зауважила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Освіта – пріоритетний напрямок Дніпропетровської ОДА. У великих та маленький населених пунктах регіону повністю змінюють старі школи. Їх оновлюють за сучасними світовими стандартами та з урахуванням потреб дітей із інвалідністю.
«Лідером із реконструювання є Дніпропетровська область. Школи, які тут оновлюють, якісні та сучасні», – наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
Навчальні заклади області, що отримали нове дихання, – енергоефективні, комфортні та доступні.
Нова українська школа – це ключова реформа в системі освіти. Її мета – створити простір, у якому приємно навчатись.

Категория: Новости

Теги: , ,