Дніпро продовжує ремонтувати аварійні ліфти. Цьогоріч встановили 18 новеньких підйомників

20.11.2023 20:08   -


Дніпро продовжує відновлювати аварійні ліфти, які за весь період владарювання мера Бориса Філатова не отримували жодного оновлення. Один із таких ліфтів був встановлений у будинку за адресою Запорізьке шосе, 2-А, у 5-му під’їзді. Мешканець цього будинку, Сергій Ткачов, проживає тут з 1995 року. Він зазначає, що протягом останніх років ліфт працював дуже неефективно. Були періоди, коли він навіть цілком припиняв роботу близько півтора року через акти вандалізму.

«Ми дуже задоволені. За цей місяць новий ліфт показав себе чудово, тож ми вдячні за нього», – каже пан Сергій.

Обладнання у ліфтовій було повністю замінене на турецьке, що є лідером на ринку та відзначається високою якістю.«Крім цього, тут встановлена аварійна система, яка дозволяє під час відключення світла довезти пасажира до найближчого поверху, аби той міг спокійно вийти», зауважив головний інженер ліфтового підприємства Єгор Шевченко.


Той самий підіймач було встановлено і за адресою: житловий масив “Тополя-1”, будинок 15, корпус 2, у першому під’їзді. Тут, з 1980 року, проживає Олена Ковалькова. Вона зазначає, що ліфт сильно зносився, і мешканці цього будинку постійно стикалися з його зламанням.

«Майстер ремонтував як тільки міг, але обладнання вже було дуже старе. Пів дня їздили, а пів дня він стояв. Нині ми вже місяць користуємось новеньким ліфтом, і він прекрасний. Коли заходиш до нього, таке відчуття, що живемо у європейській новобудові. Дуже вдячні керівництву міста та меру Борису Філатову за те, що попіклувались про нас та встановили нам новий ліфт», – прокоментувала пані Олена.

Ліфт отримав не лише нову кабіну, але й повне обновлення обладнання, яке також постачено від турецької компанії. Це обладнання має вбудовану функцію вивільнення особи з кабіни у разі відключення електропостачання.

«Мешканці згаданих будинків звернулись на прийомі міського голови до Бориса Філатова з проханням провести ремонт ліфтів. Міський голова дав доручення профільному підприємству  обстежити ці ліфти. Ми вирішили провести ремонт та замінити обладнання, а саме: встановити нову станцію керування, двигун, лебідку, натяжний пристрій та канати, замінити також купе кабіни та пости виклику. У цілому цьогоріч ми відремонтували близько двох сотень підіймачів. З них 18 замінили з нуля, а у 180 виконали поточний ремонт», – підсумував представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.