Дніпро будується з любов’ю: результати першого місяця роботи електробусів на тролейбусному маршруті №6

27.10.2020 18:09   -

Трохи більше місяця у Дніпрі працює новий тролейбусний маршрут № 6 на житловий масив Придніпровськ. Його запустили на День міста. Це стало реалізацією передвиборчої обіцянки Бориса Філатова. Про результати та висновки роботи маршруту № 6 розповів під час виїзної пресконференції заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко.

«За місяць роботи нового маршруту ми отримали велику кількість подяк від мешканців міста. Маршрут повністю виправдав наші сподівання. На цьому ми не зупинятимемося. Для міського голови Бориса Філатова розвиток громадського транспорту та транспортної інфраструктури – пріоритет. Отже у планах на цьому маршруті – облаштування заїзних кишень, встановлення зупинкових комплексів, тощо», – сказав Олександр Лещенко.

На момент запуску маршрутом курсували 4 одиниці техніки, наразі їх 8. У будній день тролейбуси здійснюють 56 зворотних рейсів, у вихідний – 36. За 44 дні роботи тролейбусним маршрутом скористалися більше 50 тисяч пасажирів.

«Дніпро перший в Україні використав електробуси, тобто тролейбуси з динамічною підзарядкою, які здатні їздити без контактної мережі. Це перспективний напрямок з багатьма перевагами. Наприклад, не потрібно будувати високовартісні зарядні станції, тягнути контактну мережу, цей вид тролейбусів можна використовувати на великих ділянках. Крім того, ці машини екологічні, економні та зручні, вони мають бортові комп’ютери, кондиціонери для салону та кабіни водія, розетки для підзарядки гаджетів, а зараз у пригоді стануть потужні печі. Також окрім рухомого складу було оновлено диспетчерську станцію для комфортної роботи диспетчерів та водіїв. Тут є 2 туалети, кімната відпочинку, кімната для прийому їжі, де встановили холодильник та мікрохвильову піч», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков.

Місцеві мешканці задоволені роботою тролейбусного маршруту № 6.

«Я часто користуюся цим маршрутом. Все швидко, за розкладом, дістатися до міста можна без пересадки. У салонах чистенько, кондиціонери, ще й водії чемні. Дуже задоволена тим, що в Придніпровськ ходять тролейбуси», – розповіла мешканка району Любов Іванова.

Пані Людмила також тішиться появою маршруту: «Ми вдячні нашому Філатову за те, що отримали очікуваний маршрут. Окрім нього, ще й дороги хороші. Для пенсіонерів – це взагалі порятунок. Якщо потрібно кудись виїхати, то приємно пересуватися на новеньких тролейбусах».

Міський голова Борис Філатов поставив завдання на цьому маршруті збільшити кількість машин до 12 одиниць. Для постійної роботи буде використовуватися 10, а 2 додаткові будуть резервними.