Дніпрянам розповіли про правила ввезення і використання автомобілів з ЄС

09.08.2017 18:00
77
Автор:

В митному режимі «тимчасове ввезення» для громадян – нерезидентів передбачено ввезення транспортного засобу на територію України на строк до одного року без сплати митних платежів і письмового декларування.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням наголовне управління ДФС у Дніпропетровській області.
Положеннями Митного кодексу України дозволена експлуатація таких транспортних засобів виключно громадянами – нерезидентами, які фактично заїхали на цьому транспортному засобі на територію України. Стосовно громадян – резидентів, то право на тимчасове ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією у них є за умови сплати усіх митних платежів при імпорті такого автомобіля.
«При купівлі українцем автомобіля за кордоном і ввезенні в Україну для постійного користування діє наступна процедура. Транспортний засіб, який громадянин хоче придбати, декларується митному органу за його місцем проживання. Заздалегідь подається і оформляється попередня митна декларація. Сплачуються в повному об’ємі митні платежі. Після цього громадянин України має право ввозити цей транспортний засіб до країни для остаточного оформлення впродовж 10 днів», – пояснив фахівець митного поста «Північний» Дніпропетровської митниці ДФС Дмитро Асляєв.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,