Днепряне в Верховной Раде потребовали модернизировать Приднепровскую ТЭС

13.03.2018 14:30

Днепровские активисты из организации SaveDnipro отправились в Киев, чтобы показать столичным чиновникам, чем пахнет воздух в Днепре. Днепровские нардепы интереса к акции не проявили.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Деньги.Информатор.

13 марта днепровские эко-активисты из группы SaveDnipro приехали в Киев, чтобы рассказать местным журналистам и народным депутатам о проблемах с экологией, которые возникли из-за деятельности Приднепровской ТЭС.

Сначала активисты отправились с пикетом под стены офиса компании ДТЭК.

«Днепровская ТЭС построена еще в конце 50-х годов, — говорит активистка Ирина Черныш. — Долгое время ее очистные сооружения не модернизировались. После покупки Ренатом Ахметовым договоренности о модернизации предприятия так и не были выполнены. Сейчас реконструкцию снова пытаются отсрочить на 5-10 лет».

Для большей убедительности днепряне показали жителям столицы суточную норму шлаков от Приднепровской ТЭС, который попадают в воду и в грунт. Кроме этого, активисты показали детские рисунки, на которых изображена Приднепровка.

Позже активисты вместе с народными депутатами Сергеем Лещенко и Викторией Войцицкой провели брифинг в Верховной Раде, на котором рассказали о трех главных требованиях к собственнику Приднепровки – Ринату Ахметову. По их словам, предприятие должно установить современную систему очистки, организовать постоянный мониторинг выбросов и утилизировать шлаки, которых на сегодняшний день скопилось 20 млн т. Днепряне надеялись на поддержку еще и днепровских нардепов, но они акцией не заинтересовались.

Напомним, что в этом году из-за несоблюдения взятых на себя экологических обязательств Приднепровской ТЭС не продлили разрешения на выбросы.

Комментарии
Последние записи в блогах

17-18 березня в Харкові стартував Міжнародний турнір класу G1 Ukraine Open Cup 2018.

Подробнее

Протягом січня-лютого 2018 року Контакт-центром ДФС надано 183,3 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості відповідей 178,1 тис. надано у телефонному режимі, 4,7 тис. – електронною поштою і факсом, 0,5 тис. – із використанням автовідповідача.

Найчастіше платники зверталися з питань податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб – підприємців.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства всі відповіді надаються з використанням Бази знань - автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Так, станом на 1 березня цього року База знань налічує 5,3 тис. актуальних уніфікованих запитань-відповідей.

База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. За вказаний період платникам надано 34 консультації у письмовій формі з використанням Бази знань.

Протягом січня-лютого 2018 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 663 запитань-відповідей та внесено 425 їх нових редакцій.

Для зручності суб’єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Тому відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. Цією послугою з початку 2018 року скористалося 560,2 тис. клієнтів.

У ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», «Ставки податків і зборів», «Інформація з питань митної справи». Вони дозволяють користувачам ресурсу оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо.

Також для користувачів ЗІР є можливість завантаження у форматі PDF відповідей на запитання з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань» та їх друк.

Користувачі мережі Інтернет можуть використовувати ЗІР у якості комутатора зв’язку з оператором Контакт-центру, а саме: на сторінці в розділі ЗІР «Контакт-центр ДФС» розташовано номер телефону: «0-800-501-007», при натисканні на який в комунікаційних пристроях (телефон, планшет) або комп’ютерах відбувається з’єднання з IVR Контакт-центру ДФС.

Крім того, для користувачів ресурсу в тестовому режимі працює система фіксації задоволеності платників податків інформаційно-довідковими послугами, яка дає можливість оцінити якість уніфікованих відповідей з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментарі та пропозиції.

 

Подробнее
Голосование
Смиритесь ли вы с повышением тарифов?
Буду платить по предыдущим ценам
Да, придется платить
Мне нечем платить вообще
Буду принимать участие в акциях протеста