Днепряне просят президента не переименовывать область в Сичеславскую

11.02.2019 09:30

На сайте электронных обращений к Президенту Украины появилась петиция против переименования Днепропетровской области в Сичеславскую.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на сайт Единых электронных петиций.

8 февраля была зарегистрирована петиция об отмене законопроекта по переименованию Днепропетровской области. Инициатор обращения – Дмитрий Нода. Автор не согласен с решением Верховной Рады и просит утвердить название области «Днепровская».

Сбор подписей продолжается. На данный момент петицию поддержали 178 человек из 25 000 необходимых. До конца сбора подписей осталось 88 дней.

По материалам "Днепр Час"

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю