Днепрводоканал засекретил информацию о пожарных гидрантах

03.10.2017 13:45

Житель Днепра Александр Дзюба поинтересовался у горсовета, сколько пожарных гидрантов в городе, где они находятся и каково их техническое состояние. И получил ответ. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

В ответе КП «Дніпроводоканал» сказано, что на балансе 10 районов управления эксплуатации водопроводных сетей предприятия находится 3258 пожарных гидрантов. Из них 90 штук (или 2,76%) находятся в неисправном состоянии и требуют ремонта.

Что касается расположения этих самих гидрантов, то водоканал не может предоставить эту информацию, потому что она КОНФИДЕНЦИАЛЬНАЯ. А значит, не подлежит разглашению.

«В цивилизованном мире пожарные гидранты располагаются в доступных местах и для лучшего их обнаружения покрашены в яркий красный цвет. А в Украине, в городе Днепр — пожарные гидранты служат не для противопожарной безопасности горожан, а существуют конфиденциально», — пишет Александр Дзюба.

По этому поводу возмущенный Александр подал жалобу уполномоченному по правам человека.

А между тем в Днепре из-за нехватки пожарных гидрантов осложняется работа пожарных. Так было, к примеру, при тушении пожара на ООО «Днепрохим» в июне прошлого года. «Тушение пожара осложнялось крайне недостаточным количеством пожарных гидрантов, из-за чего пожарные вынуждены были постоянно подвозить воду, которую набирали из ближайших источников водоснабжения», — сообщила пресс-служба МЧС.

Сейчас спасатели приглашают на помощь штатным сотрудникам волонтеров, обещают научить всему. Но как они будут помогать, к примеру, во время тушения пожара, если не будут знать, где расположены пожарные гидранты?

А между тем, ст.21 «Кодекса гражданской защиты Украины» прямо обязывает граждан при возникновении чрезвычайных ситуаций принимать меры по спасению имущества и людей до прибытия спасателей.

О том, какие нарушения пожарной безопасности выявили на Днепропетровщине в связи с пожаром в пионерском лагере «Виктория» под Одессой – читайте здесь. Одна из причин тяжелых последствий пожара в лагере – пустой пожарный гидрант.

Комментарии
Последние записи в блогах

Упродовж січня-березня 2019 року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Зокрема, за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності органами досудового розслідування розпочато 67 кримінальних проваджень, з них 49 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 16 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 30 адміністративних протоколів про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів, підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Так, з метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення з боку співробітників.

Подробнее

Асоціація міст України звернулася до Міністра охорони здоров’я України щодо вирішення ситуації в містах із вкрай незадовільним рівнем забезпеченості цільовими коштами на заробітну плату, лікування хворих на цукровий діабет І типу та хронічну ниркову недостатність. Ця проблема багаторазово порушувалася у зверненнях громад до Асоціації міст України.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет