Днепровскую гостиницу «Спорт» снесли ради бизнес-центра

23.08.2019 17:45

На месте демонтированной днепровской гостиницы «Спорт» построят 23-этажный бизнес-центр «Арена-Тауэр».

Информация об этом появилась на сайте застройщика ABV-Estate, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "49000.com.ua".

По данным компании, бизнес-центр разместится на улице Костомаровской, 12, возле стадиона «Арена-Днепр». Площадь здания равна 15 тыс. кв. м. Из них 12 тыс. кв. м. займут офисные помещения.

Застройщик обещает установить в бизнес-центре приточную вентиляцию, кондиционирование, автономное отопление, пожарную и охранную сигнализацию. На первом этаже разместится ресторан, нотариальная контора и представительство туроператора. Кроме того, для объекта обещают создать подземный паркинг. «Арена-Тауэр» должна начать работу в конце 2020 года.

Справка

Гостиницу «Спорт» построили еще в шестидесятых годах по стандартному проекту застройки того времени. Однако ее внешний вид устарел, да и сама гостиница не вызывала у значительной части посетителей восторга. Концепцию отеля хотели сохранить, но сделать его более современным. Ольга Подушкина разработала проект реконструкции. На здание хотели надстроить один этаж, сделать новое инженерное обеспечение. Придать зданию современный вид должна была отделка. Проект реализован не был.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю