Днепровские коммунальщики готовы отдать миллион за запчасти для авто

10.09.2019 18:30

Коммунальное предприятие "Автопредприятие санитарного транспорта" мэрии Днепра инициировало тендер на поставку запчастей для ремонта автомобилей.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Новости Днепра".

По условиям тендера, победитель торгов должен поставить 815 механических запасных частей для ремонта авто, в частности, передние и задние бамперы, генераторы, глушители, датчики заднего хода и педали тормоза, тормозные диски, тросы ручного тормоза, фары, шестерни, цилиндры и другие запчасти.

Сроки поставки – с 13 сентября 2019-го по 31 июля 2020 года.

Стартовая цена была определена в размере 1,132 млн грн.

В аукционе приняли участие два частных предпринимателя – Андрей Голихин и Алексей Ефимов. Оба в ходе торгов снизили первоначальную цену – до 1,020 и 1,019 млн грн соответственно. Победителем был признан Ефимов.

В настоящее время он ожидает окончательного решения тендерного комитета. Алексей Ефимов – участник шести госзакупок.

Одержал победу в одной на сумму 529 тыс. грн. Подписал один контракт – также с "Автопредприятием санитарного транспорта" – на 529 тыс. грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю