Днепр заказал проектирование нового участка метро

08.08.2019 14:30

КП "Днепровский метрополитен" Днепровского городского совета по результатам тендера заказало ООО "Киевметропроект" проектные работы по строительству нового участка метро за 8,76 млн. грн.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "profidom".

До весны 2020 г. компания должна подготовить технико-экономическое обоснование строительства участка от законсервированной станции "Музейная" первой очереди метрополитена в Днепре до станции "Южный вокзал".

Цена соглашения почти в два раза ниже ожидаемой стоимости закупки (15,5 млн. грн.).

"Киевметропроект" в 2016 г. проектировал участок от станции метро "Сырец" на Виноградарь с электродепо в Киеве за 140,02 млн. грн., а в текущем году получил подряд на авторский надзор за выполнением работ ПАО "Киевметрострой" за 3,092 млн. грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю