Днепр тратит миллионы на заботу о растениях

27.07.2017 09:21

В Днепре продолжается обрезка деревьев, которую многие активисты считают намеренным уничтожением зеленых насаждений мегаполиса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

По данным на 26 июля, самый дорогой тендер на содержание зеленых насаждений департамент благоустройства провел на 68 629 781,72 грн. Аукцион прошел 18 мая этого года, и победителем стало КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД». В июне в договор с предприятием внесли изменения – уменьшили объем закупки. Насколько сократили — в документе не говорится.

На втором месте по дороговизне тендер на ремонт зеленых насаждений от департамента благоустройства на 30 251 762,93 грн. Аукцион по нему закончился 23 мая этого года, и победителем стало КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД». В этот договор тоже внесли изменения и уменьшили объем закупки.

На почетном третьем месте – тендер от департамента благоустройства на ремонт зеленых насаждений на 21 500 000 грн. Аукцион пройдет только 26 сентября.

Дальше, по убывающей, идет тендер на содержание зеленых насаждений на 20 500 000 грн. Аукцион по нему пройдет тоже 26 сентября.

Скромным выглядит на фоне этих торгов тендер на текущий ремонт зеленых насаждений на 5 362 048,16 грн. Конкурс выиграло ООО «ДНІПРОЗЕЛЕНБУД».

Еще 940 000 грн потратят на ремонт зеленых насаждений на территории объектов КП «Дніпроводоканал». За заявленную цену озеленением займется компания «Днепропарк».

28 апреля департамент благоустройства подписал договор на 359 722,65 грн с КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД» на ремонт зеленых насаждений. Но потом договор разорвали. Причина – «отсутствие потребности в предоставлении услуг». Также, 28 апреля с тем же коммунальным предприятием заключили договор на 170 438,09грн на содержание зеленых насаждений, а потом его расторгли. Причина – не было больше необходимости в услуге.

Компания «КОМБУД-ЕКО 77» выиграла в марте тендер на 189 900,07 грн на омоложение зеленыхнасаждений на территории парка им. Писаржевского.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю