Днепр тратит миллионы на заботу о растениях

27.07.2017 09:21

В Днепре продолжается обрезка деревьев, которую многие активисты считают намеренным уничтожением зеленых насаждений мегаполиса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

По данным на 26 июля, самый дорогой тендер на содержание зеленых насаждений департамент благоустройства провел на 68 629 781,72 грн. Аукцион прошел 18 мая этого года, и победителем стало КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД». В июне в договор с предприятием внесли изменения – уменьшили объем закупки. Насколько сократили — в документе не говорится.

На втором месте по дороговизне тендер на ремонт зеленых насаждений от департамента благоустройства на 30 251 762,93 грн. Аукцион по нему закончился 23 мая этого года, и победителем стало КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД». В этот договор тоже внесли изменения и уменьшили объем закупки.

На почетном третьем месте – тендер от департамента благоустройства на ремонт зеленых насаждений на 21 500 000 грн. Аукцион пройдет только 26 сентября.

Дальше, по убывающей, идет тендер на содержание зеленых насаждений на 20 500 000 грн. Аукцион по нему пройдет тоже 26 сентября.

Скромным выглядит на фоне этих торгов тендер на текущий ремонт зеленых насаждений на 5 362 048,16 грн. Конкурс выиграло ООО «ДНІПРОЗЕЛЕНБУД».

Еще 940 000 грн потратят на ремонт зеленых насаждений на территории объектов КП «Дніпроводоканал». За заявленную цену озеленением займется компания «Днепропарк».

28 апреля департамент благоустройства подписал договор на 359 722,65 грн с КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД» на ремонт зеленых насаждений. Но потом договор разорвали. Причина – «отсутствие потребности в предоставлении услуг». Также, 28 апреля с тем же коммунальным предприятием заключили договор на 170 438,09грн на содержание зеленых насаждений, а потом его расторгли. Причина – не было больше необходимости в услуге.

Компания «КОМБУД-ЕКО 77» выиграла в марте тендер на 189 900,07 грн на омоложение зеленыхнасаждений на территории парка им. Писаржевского.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України Голова Дніпропетровської ТО РПЛ  Сергій Рибалка перебуває з робочим візитом у місті Дніпро. В рамках поїздки народний депутат  зустрівся з освітянами області в Дніпровській академії неперервної освіти.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат