Днепровский анимационный фильм получил гран-при международного кинофестиваля

28.08.2019 17:00

Днепровский художник Никита Лысков получил гран-при на международном кинофестивале в Финляндии TAFF за свой анимационный фильм «Любовь».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «49000.com.ua».

Члены жюри отметили фильм «Любовь» среди 959 заявок и 47 претендентов на победу. Обладателя гран-при объявили 24 августа. По правилам, победитель фестиваля получает 1000 евро.

Премьера фильма «Любовь» состоялась в апреле, и он уже успел получить признание на международных фестивалях: KISFF, «Молодость», Festival International du Film d’Animation d’Annecy и на всеукраинских: «Открытая ночь. Фестиваль украинских короткометражек», Черкасский фестиваль короткометражного кино «КиноШот».

Анимационный фильм «Любовь» длится 14 минут. Он в саркастической манере рассказывает историю Днепра. 

Turku Animated Film Festival, также известный как TAFF, — самый яркий и веселый международный фестиваль анимационных фильмов в Финляндии. Его арена — бывший завод Manilla, а также весь город Турку. Его девиз — художественность и креативность.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю