Для Дніпра в Білорусі придбали дюжину "безрогих" тролейбусів

15.08.2019 13:30

У Дніпрі придбали 12 одиниць тролейбусів моделі 32100D, обладнаних системою автономного ходу.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Depo.Дніпро".

Їх буде постачати компанія з Білорусі "Белкоммунмаш" спільно з дочірньою компанією ТОВ "БКМ-Україна". 

Новий транспорт буде заряджатися на кінцевих зупинках по 5-6 хвилин. Крім цього тролейбуси будуть обладнані системою відеоспостереження, кондиціонування пасажирського салону, а також USB-роз'ємами. 

Фінансування здійснюється за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю