Для вакцинованих дніпрян провели концерт у філармонії

26.10.2021 17:57   -
Автор:

У філармонії Дніпра відбувся концерт «Осене, прощавай!» для вакцинованих слухачів Університету третього віку. На захід пускали відвідувачів, які отримали дві дози вакцини та мають COVID-сертифікати.

«Філармонія має повністю вакцинований склад працівників, це дозволяє провести сьогоднішній захід. На концерт ми запросили 200 вакцинованих студентів Університету третього віку, вони слухатимуть відомі ретро-хіти», – розказала головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець. 

Пані Тетяна четвертий рік відвідує Університет третього віку, каже, що концерту чекала з нетерпінням, адже вдома не вистачає спілкування: «Я дуже задоволена, що нас, студентів Університету третього віку, запросили на цей захід».

За словами Вікторії Дерець, невакцинованим слухачам Університету третього віку запропонують онлайн-заняття. У закладі планують поновити очну форму навчання для повністю імунізованих учасників проєкту. 

Записатися до університету можна, завітавши до офісу за адресою: вул. Стракозацька, 40-Б. При собі необхідно мати паспорт і пенсійне посвідчення. Телефон для довідок: (056) 778-03-44.