У Дніпропетровську посадили алею дерев в пам'ять про загиблих героїв України (ВІДЕО)

21.04.2015 18:22

Сьогодні, 21 квітня, в день Пам’яті, біля дніпропетровського храму Різдва Пресвятої Богородиці розпочали Всеукраїнський проект «Дерево – душа Героя». 

Ідея проекту належить PIANO EXTREMISTу (Піаністу Майдану), передає freednipro.tv.
До акції приєднався Кривий Ріг. В планах – більше 40 міст, які за власною ініціативою посадять дерева.

“Люди живуть в середньому 60 років. Дерева можуть жити більше : від 100 до 600 років. За період Революції та Війни з невизнаними республіками та Росією-агресором в Україні загинуло багато тисяч українських солдат – майже кожне місто прощалося з героями, тимчасово невизнаними та визнаними. Іх тисячі, але кожен з них вартий уваги та пам’яті” – зазначив автор проекту.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю