Чи готовий Дніпро до опалювального сезону?

29.09.2020 14:20   -

Дніпро цілком готовий до опалювального сезону і як тільки в цьому з’явиться необхідність, котельні міста готові подавати тепло до шкіл, садків, лікарень, осель дніпрян. Про це під час виїзної пресконференції 29 вересня розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, програма з модернізації міських котельнь , що стартувала понад 4 роки тому, дає результати, передусім – це економія енергоресурсів.

«До робіт підходимо комплексно – замінюємо та ремонтуємо котли, насосне обладнання , газові горілки, різне технологічне обладнання та устаткування.. Завдяки цьому економія блакитного палива по окремих котельнях вже досягає 35-55%. А це означає, що на сьогодні нема жодних передумов щодо підвищення тарифу на тепло для населення. Наступного року під модернізацію підпадають іще 19 котелень, які теж будуть комплексно оновлені самим енергоощадним сучасним обладнанням. Окрім цього, замінили по місту велику кількість теплоізоляції на трубах. Залишилося зробити ділянку довжиною близько 35 км, щоб цілком закрити це питання», – підкреслив Михайло Лисенко.

Цього року модернізували і найбільшу в місті котельню по вул. Космічній, 10. Там зробили великий об’єм підготовчих робіт до опалювального сезону. Ця котельня опалює житлові масиви Перемога та Сокіл – це близько 200 тис. абонентів.

«Тут цілком замінили один котел із п’яти існуючих. На іншому проведено реконструкцію із заміною запірної арматури та внутрішньої частини, а на решті – проведено ревізію. Окрім того, у згаданих мікрорайонах замінили понад 1 км теплових мереж, які йдуть від котельні. Це труби різного діаметру. Завдяки цьому не буде тепловтрат, а головне – мешканці отримуватимуть якісне тепло. Загалом, при підготовці до опалювального сезону ми капітально відремонтували понад 40 котлів, замінили близько 40 км мереж, встановили понад 35 нових насосів. Наразі цілком готові до опалювального сезону. Усі мережі заповнені. Чекаємо відповідних погодних умов», – додав директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.