Четверо на одну вакансию: в Украине выросла безработица

20.12.2018 09:45

В Украине по итогам ноября 2018 года зарегистрированы 301 тыс. безработных. Это на 29,6 тыс. больше, чем было в октябре, свидетельствуют данные официальной статистики.

Об этом пишет сайт "Сегодня.ua", сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Таким образом, официальная безработица составляет 1,2% от населения трудоспособного возраста. В октябре этот показатель составлял 1,1%. 

 

Нагрузка на вакансию увеличилась – на одно рабочее место претендовали четыре человека, а не три, как было в октябре. При этом количество вакансий сократилось с 97,3 тыс. до 81,2 тыс.

В среднем сумма помощи по безработице в ноябре составила 2 670 гривен против 2 637 в октябре-2018. Ранее стало известно, что в Украине повысят пособие по безработице – рост выплат предусмотрен с начала 2019 года.

Безработных женщин трудоспособного возраста традиционно насчитали больше, чем мужчин - 174,4 тыс. против 126,6 тыс. человек. В структуре безработицы преобладает городское население - 175,2 тыс. безработных. В то же время, в селах зарегистрированы 125,8 тыс. безработных.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю