Через борги: у Дніпрі можуть перевести деякі будинки на погодинний графік подачі води

28.04.2022 14:48   -

Через те, що мешканці Дніпра погано оплачують послуги за водопостачання, будинки-боржники можуть перевести на погодинний графік подачі води. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на заступника мера Дніпра Михайла Лисенка . 

В умовах війни Дніпро став одним із найбільших хабів з передачі гуманітарних вантажів, прийому переселенців та поранених. Більшість міських ресурсів спрямовано вирішення цих проблем, із якими місто ефективно справляється. Але зараз місто зіткнулося з ще однією проблемою – оплатою мешканців міста за послуги водоканалу, вірніше її несплатою. Платежі становлять менше ніж 50% від виставлених.

“Розуміємо, усім важко. Але, тим не менш, більшість води, що поставляється жителям у нас покупна з Аулів. За електроенергію місто так само платить, і водою користуються всі. Адже нікому на думку не спаде ідея прийти в магазин, взяти продукти і не заплатити Проте платежі за спожиту воду в рази менші, ніж за опалення», – написав Лисенко. 

У зв’язку з цим, у разі великої заборгованості багатоквартирних будинків, починаючи з 5 травня цього року, розглядатиметься питання про переведення цих будинків на погодинний графік подачі води за цим графіком: 

З 07.00 до 09.00

З 12.00 до 13.00

З 19.00 до 21.00

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що мер Дніпра взяв участь у засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади при Президентові України.