Борис Філатов вручив дев’ятьом дніпрянам грошові сертифікати на придбання квартир

12.12.2019 13:45   -
Автор:

Дев’ятеро сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали грошові сертифікати на придбання квартир на загальну суму у понад 5,6 млн грн (по 623 224 грн для кожного). Майбутнім новоселам від 17 до 22 років. Кошти на квартири є державною субвенцією. Зі свого боку міська рада Дніпра опікується соціальним супроводом процедури – щоб спростити спілкування з юристами, нотаріусами та убезпечити від шахраїв.
Отримати грошові сертифікати молодь запросили до білої зали міської ради.
«Вітаю вас! Це дійсно важливий етап у житті. Дякуємо державі за виділення цих коштів на житло. Нам доручено супроводжувати вас юридично, організовувати процеси – щоб уникнути будь-яких зловживань. Тож ви у надійних руках», – сказав міський голова Борис Філатов.
Раніше майбутні власники квартир перебували у черзі квартирного обліку. Придбане житло не можна буде продавати упродовж наступних 10 років.
22-річна Валерія Василевич на власну оселю чекала від моменту свого повноліття. Нині дівчина навчається у технікумі та мешкає у тамтешньому гуртожитку. Каже: хоча й привела до ладу свою кімнату, мрія про власну квартиру не полишала її ані на мить.
«Мені повідомили (про отримання квартири, – ред.), і я спочатку не повірила навіть. Радіти не хотіла аж доки не отримаю все це. Та нині я задоволена. Знаєте, головне – щоб було житло, щоб воно облаштоване було. Я вірю, що все буде добре», – розповіла дівчина. У новій оселі пані Валерія вже планує завести собаку.