Борис Філатов розповів про основні рішення знакової сесії міськради Дніпра, яку вперше після початку повномасштабної війни провели наживо

30.03.2022 14:19   -

Люди мають бути впевнені, що місцеве самоврядування працює, а депутати і мер є одним цілим у цей тяжкий час. Так міський голова Дніпра Борис Філатов прокоментував підсумки 19-ї позачергової сесії міськради, яку він провів 30 березня. Засідання Філатов назвав знаковим, адже вперше після повномасштабного вторгнення росії в Україну сесію міськради провели наживо – з більшістю присутніх безпосередньо у залі депутатів.

«Ми показали всьому місту, що ніхто не втік, не сховався. Усі тут – зі своїми виборцями. Немає ніяких протиріч. Усі пліч-о-пліч стоять на захисті рідного міста», – сказав Борис Філатов.

Загалом було зареєстровано 55 міських обранців – частина приєдналася через zoom, також залишаючись у Дніпрі. Серед головних рішень цієї позачергової сесії — додаткове фінансування тероборони, соціально-економічні, майнові питання та питання медицини міста.

Незважаючи на те, що минулого тижня Верховна Рада ухвалила закон згідно з яким дає мерам і виконкомам повноваження ухвалювати рішення без обговорювання в місцевих радах, у Дніпрі вирішили все ж колегіально обговорювати та голосувати всі питання, аби продемонструвати громаді, що мер і депутати — єдині та разом працюють на благо територіальної громади.