Борис Філатов розповів, яку петицію про повернення громадянства Корбану підписувати

13.08.2022 15:00   -

Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував появлення на сайті петицій президенту документа, який закликає повернути українське громадянство голові Штабу тероборони Дніпра Геннадію Корбану.

“Скажу стисло, але, сподіваюся, переконливо.Прошу всіх небайдужих підписати петицію до Президента України «Про перегляд помилкового рішення та скасування Указу Президента України №502/2022 від 18 липня 2022 року в частині припинення громадянства України Корбана Геннадія Олеговича».Петицію, автором якої є саме Андрій Магера – висококваліфікований правник і просто порядна людина.

Справа в тому, що сьогодні використовується цілковито гидотна технологія, подібна до «клонів» на виборах. Щоб дезорієнтувати громадян та «розмити» голоси, масово реєструються інші петиції — із явними помилками, неправильними даними тощо.Нині їх наклепали вже сім штук!

Шановні чиновники, «правоохоронці» та ті, хто називає себе політтехнологами!Припиніть телефонувати з погрозами депутатам, міським головам, ректорам, лікарям і просто небайдужим людям.Зі всієї України надходять сигнали, як міністри / представники ВЦА/ співробітники СБУ вимагають «відкликати підписи» / «не лізти не у свої справи» / «припинити непотрібну активність» / «добре подумати».

Вам просто має бути соромно.Просто соромно.Корисним ідіотам від влади треба якось стримувати свої непотрібні ініціативи — бо ви ганьбите і себе, і Президента. Ви самі на рівному місці створили гучний скандал і своїми недолугими та незграбними діями продовжуєте цей скандал підігрівати — як у пресі, так і серед людей.За 10 років я бачив різні методи політичної боротьби, але настільки дурні, ниці та незграбні бачу вперше.Вибачте.Вам просто має бути соромно.Якщо у вас ще залишилася хоч крапля сумління”, – додав Борис Філатов.