Борис Філатов показав Марині Порошенко, як впроваджують інклюзію у школах Дніпра

27.12.2017 14:00   -
Автор:

27 грудня міський голова Дніпра Борис Філатов показав дружині президента України Марині Порошенко досягнення щодо впровадження інклюзивної освіти у місті.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
Перед початком екскурсії мер Дніпра завірив, що загалом ситуація у місті позитивна.
«У нас все добре, спокійно, ми всі дружимо. Робота налагоджена. Мабуть, ми єдиний острівець стабільності у країні», – сказав Борис Філатов.

У рамках візиту першої леді на Дніпропетровщину гості відвідали школу № 89, де вже майже 6 років працюють класи для дітей з особливими освітніми потребами.
Наразі у п’яти класах закладу навчається вісім дітей з особливими освітніми потребами. У школі обладнано дві спеціальні кімнати для їхнього навчання – медіатека та ресурсна.
«Корекційна робота дає позитивні результати. Кожна дитина з особливими освітніми потребами має власного асистента-вчителя, який знаходиться поряд на кожному уроці. Кімнати дуже подобаються діткам. Тут вони можуть посидіти, розслабитися, отримати позитив, а потім знову йти на уроки», – сказала директор школи № 89 Ольга Єнакова.

До приїзду гостей один з вихованців школи підготував на комп’ютері презентацію про замок святого Миколая.
«У Санта-Клауса є свій палац, а у святого Миколая немає. Тому я вирішив його створити. Спочатку я шукав фотографії, які підходять для слайдів. Тут 11 слайдів з анімацією», – сказав учень 5-го класу Павло Миронов.
Павло також вручив дружині президента подарунок від вихованців школи, зроблений власноруч. Марина Порошенко подякувала усім присутнім за екскурсію та побажала миру у новому році: «Дякую вам за ваше розуміння. Тільки разом можна подолати ці проблеми. Я бажаю, щоб в новому році на нашій землі запанував мир».
Загалом наразі у Дніпрі у 147 класах на базі 50 загальноосвітніх навчальних закладів навчається 198 дітей з особливими освітніми потребами.