Борис Філатов нагородив медалістів та відмінників ЗНО

04.08.2020 15:24   -

Дніпрі нагородили цьогорічних випускників — володарів золотих і срібних медалей. Цьогоріч через епідемією та карантинні обмеження традиційну церемонію «Золота надія» проводять у два етапи. 4 серпня, у перший день нагородження, мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з випускниками та відповів на низку їхніх питань. 

Живе спілкування тривало понад півгодини. 
Говорили про шкільні мрії та перспективи дорослого життя. Борис Філатов підкреслив: обрати свій шлях допоможе особливе внутрішнє відчуття, втім, як би не складалося життя, ніколи не треба боятися щось у ньому змінити.

Водночас, попри всі складнощі навчального року нині в Дніпрі за підсумками ЗНО майже вдвічі більше випускників склали його на найвищі 200 балів.

«У нас склалася унікальні ситуація — саме в той рік, коли карантин і дистанційна освіта, кількість наших двохсотбальників збільшилася.  Така сама ситуація з золотими і срібними медалістами. Торік їх було 185, нині — 283. Можливо, у них було більше часу на саморозвиток, а можливо, вчителі були більш лояльні. Так чи інакше, маємо двократне підвищення показників», — сказав Борис Філатов за підсумками першої зустрічі з випускниками. Він також подякував школярам за наполегливість у навчанні, а їхнім батькам і вчителям — за підтримку дітей у непростий період епідемії.

 У тому, що можливість дистанційно навчатися відкриває більші перспективи для  самостійного опанування наук, переконаний випускник гімназії №3 Олександр Вергелюк. На ЗНО хлопець показав приголомшливий результат, отримавши максимальні бали з фізики та математики. Каже, хвилювався не стільки за підготовку, скільки за стан власного здоров‘я.

 «Я просто опановував шкільну програму, а коли на карантині з‘явився час, почав вирішувати більше завдань, зокрема, з минулорічних тестів. Коли виникали питання, я завжди міг звернутися до викладачів, і вони допомагали з проблемною темою. Розв‘язував більш складні завдання, мабуть завдяки цьому отримав високий результат», — розповідає Олександр. Як і більшість його однолітків, нині він розмірковує над тим, де здобуватиме вищу освіту. Себе хлопець бачить на технічних спеціальностях, адже переконаний – розвивати науково-технічний прогрес — правильна справа. 

Прогрес, зокрема й особистий, ставить на меті ще одна золота медалістка, випускниця 22-ї школи Катерина Михайлова. Не опускати руки та завжди йти вперед — такий секрет успіху дівчини. Також за свої перемоги вона завдячує підтримці батьків і педагогів. 

«Наполеглива праця є запорукою успішного навчання і вдалої кар‘єри. А ще, завжди поруч були люди, які мене підтримували. Зустріч із міським головою була просто супер. Мені дуже сподобалося. Сподобалося те, що він казав. Це дає привід для роздумів. Сподіваюся, не лише я, а й мої друзі щось виокремили для себе», — сказала Катерина Михайлова. 

Решту випускників Дніпра продовжать вітати вже завтра — 5 серпня.