Борис Філатов подав заяву до прокуратури на керівництво парку

26.06.2019 17:30

Міський голова Дніпра Борис Філатов звернувся із заявою до прокуратури у зв’язку з результатами аудиту, який виявив ознаки кримінальних правопорушень у парку Глоби. Так, у заяві йдеться про те, що керівництвом парку укладалися сумнівні договори та надавалися будівлі парку в оренду без відповідного дозволу.

Про це 26 червня заявив директор департаменту парків та рекреацій Дніпровської міської ради Максим Музика, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«З третього квітня управління аудиту та контролю Дніпровської міської ради проводило аудит роботи парку. За його результатами міській голова Борис Філатов подав заяву до прокуратури Дніпропетровської області за ознаками кримінальних правопорушень. Серед них – завищення цін будівельних робіт та цін на матеріали і товари, укладання незаконних договорів через здачу будівель під оренду, хоча парк не мав права це робити без дозволу департаменту активів, порушення правил розміщення тимчасових споруд. Тепер із цим розбиратиметься прокуратура», – зазначив Максим Музика.

Крім цього, через інцидент, який стався нещодавно з оглядовим колесом, із власником 56 одиниць атракціонів ТОВ «Кедр», які розташовані у парку Глоби (зокрема оглядове колесо) було розірвано договір «Про часткове компенсування витрат на утримання та благоустрій парку ім. Л. Глоби» в односторонньому порядку.

Так, власник має у п’ятиденний термін припинити роботу цих атракціонів та самостійно їх демонтувати.

«Ціна для відвідувачів за користування цими атракціонами від 20 до 100 гривень. На місяць вони сплачують парку в літній період 19 800 грн. Загалом цей власник займає 2700 квадратних метрів парку, лише прибирання території, якою має опікуватися парк, коштує дорожче, ніж покриває ця сума. Парк недоотримував кошти, але це вже питання правоохоронних органів. Наша завдання спочатку розчистити парк від небезпечних та морально і фізично застарілих атракціонів. Зокрема оглядове колесо 1991 року випуску. Ми несемо відповідальність за життя та безпеку наших дітей, які користуються цими атракціонами. Ми хочемо, щоб у парку з’явилися нові атракціони, на прозорих конкурсних умовах, тож запрошуємо підприємців, щоб вони зверталися до департаменту парків та рекреацій зі своїми пропозиціями», – додав Максим Музика.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю