Більшість українців не підтримує проведення масових акцій протесту

14.09.2018 14:00

Більшість населення України наразі не підтримує проведення масових протестних акцій у державі. Про це свідчать результати опитування, проведеного трьома дослідницькими центрами: КМІС, Центром Разумкова та SOCIS, повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на "Укрінформ".

Опитування проводилось у період з 30 серпня по 9 вересня 2018 року.

Згідно з опитуванням 55,9% респондентів абсолютно не підтримують проведення в Україні масових акцій протесту, натомість підтримують, але особисто не братимуть у них участі, - 25,8%. Готові ж особисто брати участь в акціях протесту лише 12,2% опитаних, а 6,1% респондентів відмовились дати відповідь на це запитання.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось