Більшість українців не підтримує проведення масових акцій протесту

14.09.2018 14:00

Більшість населення України наразі не підтримує проведення масових протестних акцій у державі. Про це свідчать результати опитування, проведеного трьома дослідницькими центрами: КМІС, Центром Разумкова та SOCIS, повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на "Укрінформ".

Опитування проводилось у період з 30 серпня по 9 вересня 2018 року.

Згідно з опитуванням 55,9% респондентів абсолютно не підтримують проведення в Україні масових акцій протесту, натомість підтримують, але особисто не братимуть у них участі, - 25,8%. Готові ж особисто брати участь в акціях протесту лише 12,2% опитаних, а 6,1% респондентів відмовились дати відповідь на це запитання.

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат