Більше половини — проти: як українці ставляться до продажу землі

12.11.2019 16:15   -
Автор:

Компанія Research & Branding Group дослідила, як українці бачать можливе вирішення «земельного питання». Згідно з результатами соціологічного опитування, нині у питанні купівлі-продажу сільськогосподарських земель українці досить категоричні. Про це повідомляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Соцпортал«.
Якби найближчим часом проводився референдум, то за продаж землі сільськогосподарського призначення проголосували 27% українців, а проти – 54%. Кожен п’ятий (19%) не приймав би участі у голосуванні.
Опитування проводилося у період з 25 жовтня по 5 листопада 2019 року. Опитаний 2001 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту і регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, і м. Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,2%.
Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства опублікувало для обговорення законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, яким з 1 жовтня 2020 року скасовується заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,