Бійці «Правого сектору» пояснили, чому не пускали Юрія Вілкула на кладовище

20.04.2015 19:00   -
Автор:

Криворізький «Правий сектор» прокоментував сьогоднішні події, що сталися на кладовищі. Раніше повідомлялось, що мера міста Юрія Вілкула не пускали на панахиду за загиблими бійцями.
Про це повідомляється на офіційній сторінці «Правий сектор» Кривий Ріг у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Криворізький підрозідл 14-го ЗБАТ’у ДУК ПС прийшов віддати шану побратимам з ЗСУ, що загинули на східному фронті. Був проведений молебень, за участі українських священників.
Після скромної панахиди, на кладовищі, почалася звичайна для міського керівництва циркова вистава. Були стягнуті курсанти, підвезена потужна апаратутра, з’явилися священики московського патріархату, а саме кладовище заполонили представники правоохоронних органів, після чого з’явився і “винуватець” цієї “пишності” – Вілкул.
Нам закидають, що кладовище – це освячене місце, де недопустимі будь-які розбірки, але ми кажемо, що справжній християнин не допустить подібну нечисть на освячену землю, тому блокували прохід. Це збурило міліцію, що в звичній для себе хамській формі, почала пробувати звільнити прохід, внаслідок чого спричинилась штовханина.
Найбільше цікавить питаня – чому родичі загиблих та бійці інших підрозділів ЗСУ не розуміють, що саме завдяки таким як вілкули, що були одними з найпалкіших прихильників Януковича, підтримували сепаратизм та ні копійкою не допомогли армії, й роздмухували полум’я російсько-української війни? Й те що ця акція була банальним піаром для міського голови, який навіть два слова зв’язати українською не може.
Бажаємо всім вміння аналізувати ситуацію не тільки гарячим серцем, але й холодною головою. Після штовханини до нас підходили як цивільні, так і представники ЗСУ, що були згодні з нашою позицією, але не бажали втручатися на кладовищі.А кремлівського холуя Вілкула хочемо попередити, що наступний похід на кладовище, на якому відбувається панахида за українськими військовими, може відбутися тільки, якщо він забажає вибрати собі місце для могили», – зазначається у повідомленні.