Багатодітна родина отримала подарунки від Валентина Резніченка (ФОТО)

02.06.2015 16:16   -
Автор:

Багатодітна родина Маликів, у якій виховується 10 дітей, отримала нову пральну машину, дитячий велосипед, солодощі та фрукти. Такі подарунки до Дня захисту дітей зробив сім’ї голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. Від його імені вітав щасливих батьків та їх малюків радник очільника області Гліб Пригунов.
Про це повідомляє видання “ДНЕПР. ГЛАВНОЕ” з посиланням на прес-службу ОДА.
Під час вручення подарунків малеча не стримувала емоцій. Не дочекавшись від’їзду гостей, усі разом почали роздивлятися велосипед.
«Я дуже про нього мріяв, у нас був, але він зламався. Обов’язково буду ділитися ним зі своїми братами та сестрою, гратимемось усі разом», – сказав шестирічний Веніамін.
Читайте також: Жители Днепропетровска недовольны работой Галины Булавки
Ще одним подарунком – пральною машиною – задоволені батьки. Малики розповідають, що оскільки дітей багато, прати доводиться щодня, стара машинка вийшла з ладу.Нова була вкрай необхідна, тому дуже за неї дякують.
«Зараз велика рідкість, коли батьки відважуються мати багато дітей. Родина, яка має мужність виховувати одразу десятеро, заслуговує на повагу. Віримо, що діти виростуть справжніми патріотами. Ми будемо допомагати родині», – сказав Гліб Пригунов.
Багатодітний батько Юрій Борисович розповів, що ще змалку мріяв про велику родину.
«Ми з дружиною довгий час не могли мати дітей, тому тепер кожного приймаємо як Божу нагороду», – сказав він.
Родина Юрія та Оксани Маликів мешкає у селищі Кравцівка Царичанського району. Мають десятеро дітей (дві дівчинки та 8 хлопчиків) та навіть вже троє онуків, яких подарувала найстарша донька. Їй 22 роки. Найменшому малюку Юрія та Оксани у червні виповниться лише місяць – Олег з’явився на світ 14 травня у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова.
Читайте також: Днепродзержинские предприниматели протестуют, обращаются к Президенту и едут в Киев (ФОТО)