АТОвці Дніпропетровщини можуть отримати 1 тис євро на власний бізнес

13.11.2019 12:15   -
Автор:

Бійці АТО/ООС із Дніпропетровщини можуть отримати кошти, щоб започаткувати власну справу або розвивати вже існуючий бізнес. Це грант до 1 тис євро на закупівлю обладнання, заявила начальниця управління з питань учасників АТО облдержадміністрації Наталія Шуліка. Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу ОДА.
«Хочете розвивати вже існуючий бізнес або започаткувати новий, проте бракує коштів? Допоможе програма від ЄС для ветеранів АТО. Приєднуйтеся, аби отримати грант на закупівлю обладнання. Окрім фінансової підтримки для учасників – корисні тренінги», – зазначила Наталія Шуліка.
Успішний досвід участі в проєкті має АТОвець з Дніпра Тарас Береза. Він вже пройшов дводенне навчання та захистив бізнес-план. В результаті отримав фотокамеру.
Читайте также: У Александра Бондаренко провели сексуальный форум
«Запрошую долучитись до проєкту для ветеранів та ветеранок АТО. Це чудова можливість поспілкуватися з тренерами практиками бізнесу. А головне – у результаті успішного захисту бізнес-плану отримати обладнання для розвитку власної справи», – наголосив Тарас Береза.
Дізнатися більше та заповнити анкету на участь можна тут.
Проєкт Життя після конфлікту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» фінансує Європейський Союз. Впроваджує – Міжнародна організація з міграції.