АТ “Дніпрогаз”: за можливістю сплатити за доставку газу необхідно до 20 березня

09.03.2022 18:10   -
Автор:

“Дніпрогаз” звертається до мешканців Дніпра та Дніпровського району з інформацією про особливості роботи компанії в умовах воєнного часу та оплати наданих послуг.

Інформуємо наших клієнтів, що АТ “Дніпрогаз” попри воєнний стан працює у посиленому  режимі та забезпечує стабільність, безперебійність та надійність газопостачання споживачів м. Дніпра та Дніпровського району. Цілодобово у посиленому режимі працюють бригади аварійно-диспетчерської служби “104” та обробляють заявки від клієнтів щодо наявних витоків блакитного палива. 

Першочергово варто зазначити, що ми щиро дякуємо усім споживачам блакитного палива у Дніпрі та Дніпровському районі, які у скрутні для нашої держави часи вже здійснили оплату за послуги розподілу та дотримуються платіжної дисципліни. 

«Кошти, які дніпряни сплачують за доставку газу, наша компанія спрямовує на повноцінне функціонування аварійно-диспетчерської служби «104», утримання у справному технічному стані газорозподільних мереж різних форм власності і споруд на них, поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі. Саме від своєчасної оплати за доставку газу залежить безперебійність та надійність газопостачання у приватні домоволодіння, квартири, об’єкти комунально-побутової сфери та підприємства, – зазначає комерційний директор АТ «Дніпрогаз» Ігор Маньковський.

Окрім широкого спектру робіт на газорозподільній системі, за рахунок платежів клієнтів фінансується закупівля усіх необхідних розхідних матеріалів, інструментів для підтримки роботи газового устаткування у справному технічному стані, паливно-мастильних матеріалів для автомобілів аварійно-диспетчерської служби, іншого технологічного транспорту тощо.

Враховуючи вищезазначену інформацію, звертаємось до наших клієнтів та просимо за можливості здійснювати оплату за надані послуги з розподілу природного газу своєчасно, до 20 числа місяця, у якому надаються послуги. У разі скрутного фінансового становища розрахуватись за послуги Оператора ГРМ також можна частинами. Нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати за доставку газу у таких випадках не здійснюється.

Для зручності клієнтів “Дніпрогаз” закликає споживачів користуватися для оплати онлайн сервісами: «особистим кабінетом» на сайті 104.ua, мобільним додатком 104.ua, а також чат-ботами 7104ua в Viber і ua7104_bot у Telegram.

Співробітники АТ “Дніпрогаз” розуміють важливість надійності та безперебійності доставки газу усім споживачам, особливо в умовах вторгнення країни-окупанта. Саме тому усі першочергові роботи на системі газопостачання, технічне обслуговування газорозподільних мереж та заходи, спрямовані на їх стале функціонування, виконуються технічним персоналом в повному обсязі та згідно затверджених на підприємстві графіків. 

Акцентуємо увагу дніпрян: аби відрізнити наших фахівців від псевдогазовиків, шахраїв або представників ворожих ДРГ, завжди перевіряйте документи осіб, які до вас завітали. Усі спеціалісти АТ “Дніпрогаз” пересуваються на брендованому автотранспорті, мають при собі службові посвідчення встановленого зразку, одягнені у спецодяг з корпоративною символікою. Тож радимо бути пильними. Ми ж в свою чергу робимо усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час!

Разом крокуємо до Перемоги! Слава Україні!