Арттерапія та спортивні змагання: що нового у міському терцентрі соцобслуговування

12.01.2022 15:46   -
Автор:

У міському територіальному центрі соціального обслуговування 12 січня нагадали про послуги для містян золотого віку. Також розповіли про підсумки 2021 року, не забули про плани і на 2022-й.

«Попри карантинні умови ми проводили для активних людей поважного віку різноманітні спортивні змагання. Цього року ми закупили палиці для тренувань зі скандинавської ходьби, цьогоріч ми вперше подалися на Бюджет участі й виграли два проєкти: «Тренажер для бабусі» та «Сучасний простір» для вихованців відділення денного догляду для дітей з інвалідністю. Ініціативи реалізують у 2022 році. Також заплановано розроблення проєктної документації для створення нового відділення терцентру у Самарському районі. А ще вперше ввели у центрі арттерапію: малювання на піску. Для цього закупили у кожне відділення спеціальні столи для пісочної анімації», – розповіла директорка КУ «Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Наталія Біневська.

Задоволена арттерапією відвідувачка центру Олена Федорівна, адже, за її словами, малювання на піску – це внутрішнє заспокоєння.

У 2022 році впроваджується і нова міська послуга «Договір довічного утримання». Нею можуть скористатися люди з інвалідністю І та ІІ групи старше 60 років та пенсіонери від 65 років. Як зазначають фахівці міського територіального центру, завдяки нововведенню містянин буде захищений від шахрайських схем, адже деякі сподіваються на сусідів чи приватні установи, які не дають гарантій.

«Серед переваг договору з Дніпровською міською територіальною громадою – одноразова виплата до 15 % від вартості житла. Надаватиметься також гарантовано щомісяця грошова компенсація від двох до трьох з половиною прожиткових мінімумів, доплата від 500 до 1500 грн на оплату комунальних послуг, соціальні послуги на безоплатній основі та послуги поховання», – підсумувала заступниця директора КУ «Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ольга Мешко.