Актуальні дані щодо інфекційного контролю у Дніпрі

19.03.2020 12:11   -
Автор:

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 754 людини, це на 100 осіб менше, ніж позаминулої доби. Офіційно зареєстрованих випадків коронавірусу у місті немає. Водночас в інфекційній лікарні перебувають 9 людей з підозрою на його розвиток. Нині очікують результатів з референс-лабораторії щодо цих обстежених осіб. Про це під час брифінгу 19 березня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.
Від імені усіх медичних працівників вона подякувала дніпрянам за збереження спокою: «На вулицях міста та у транспорті справді менше людей. Це означає, що мешканці чують нас і залишаються вдома. Дякуємо і тим мешканцям, які знаходяться на самоізоляції під спостереженням лікарів».
Медична директорка центру № 1 також звернулася до людей, які мають хронічні хвороби (серцево-судинної, ендокринної системи). «Паніка, страх і стреси – не друзі пацієнтам. Особливо вам. Не забувайте щоденно проводити контроль: вимірювати тиск, рівень цукру у крові тощо. А також приймати постійні ліки. Бережіть себе і одне одного!», – наголосила Надія Сальник.
За минулу добу у Дніпрі народилося 24 дитини: 15 хлопчиків і 9 дівчаток.
Відео за посиланням https://fex.net/ru/s/foxtasb