Агентство Fitch оновило кредитний рейтинг Дніпра

10.06.2019 17:30

Аналітики агентства Fitch Ratings підтвердили Дніпру довгостроковий рейтинг на рівні «В-». Експерти вказують, що показники кредитоспроможності муніципалітету міста стримує суверенний рейтинг країни, пишуть UA.NEWS.

Як повідомляється на сайті Fitch Ratings, Дніпру продверждені дефолту емітента (РДЕ) в іноземній і національній валюті на рівні В- з прогнозом «стабільний». Рейтинг міста як і раніше стримуються суверенним рейтингом України («В» із прогнозом «стабільний»). На самостійній основі Fitch оцінює кредитоспроможність Дніпра на три рівні вище як «ВВ-».

Також Дніпру підтверджений короткостроковий рейтинг в іноземній валюті на рівні «В» і довгостроковий рейтинг за національною шкалою на рівні «AA- (ukr)» зі «стабільним» прогнозом.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю