Адель випустила перший за шість років альбом “30”

19.11.2021 11:16   -

Британська співачка Адель випустила перший за останні шість років повноформатний альбом.

Після кількох тижнів натяків шанувальникам по всьому світу за допомогою загадкових прогнозів числа 30 , Адель підтвердила, що нова музика вже не за горами. 15-разова володарка Греммі випустила свій перший сингл зі свого четвертого студійного альбому в четвер. З “Easy on Me” шанувальники чекали, затамувавши подих, щоб почути першу пісню зірки за понад шість років.

Четверта платівка у кар’єрі виконавиці отримала назву «30». До альбому увійшли 12 композицій. Одну з них — “Easy on Me” випустили раніше, а три нові пісні Адель виконала наприкінці жовтня на концерті в Лос-Анджелесі.

В інтервʼю Apple Music Адель розповіла, що присвятила альбом своєму дев’ятирічному синові Анджело і хотіла через пісні показати йому, як тяжко переживає розлучення. При цьому в інтерв’ю Опрі Вінфрі Адель розповіла, що її новий альбом про розлучення з бізнесменом Саймоном Коннекі, а його назва відсилає до віку співачки, в якому вона вийшла заміж.

Усі платівки співачки носять назви з посиланням на вік виконавиці. Альбоми «19» (2008), «21» (2011), «25» (2015) були продані багатомільйонними тиражами та принесли Аделі низку нагород, у тому числі 15 премій «Греммі».

На початку листопада шведський гурт ABBA випустив свій перший альбом після 40-річної перерви. Загалом для артистів це дев’ятий альбом.