Журналісти зняли фільм про нову дніпропетровську поліцію (ВІДЕО)

18.12.2015 11:45

Протягом півроку до служби у новій поліції Дніпра готується майже тисяча курсантів. Вони пройшли шість рівнів відбору — від загального анкетування до вузькоспеціального професійного тестування. Після того, як нові поліцейські склали всі іспити та випробування, вони мусили покинути свою основну роботу, аби протягом двох місяців шість днів на тиждень, з ранку до вечора, тренуватися для виконання нової та нелегкої місії.

Зараз до останнього екзамену, а потім і до присяги, готуються 975 курсантів. Серед них 7 відсотків чинних працівників МВС. 30 відсотків дівчат.

Разом із представниками всіх груп ми спробували дослідити, як пройшов відбір, та особисто взяли в ньому участь, аби перевірити, наскільки легко стати українським поліцейським. Тепер усе це дивіться у фільмі "Громадського ТБ" «Моя нова поліція: Дніпро».

Читайте також: Как будет работать новая полиция Днепропетровска

Комментарии
гость
18.12.2015
Интересно посмотреть как 50 килограмовая девочка будет меня 120 кг кузнеца будет задерживать я наверно от смеха упаду.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю