Жители Днепропетровщины не видят перемен, - опрос

28.11.2014 15:48

Жители Днепропетровской области в основном не ощущают перемен в стране и регионе спустя год после прошедшей Революции Достоинства, сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Об этом свидетельствуют результаты нашего опроса «Ощутили ли вы для себя лично перемены через год после Майдана?».

22,7% респондентов считает, что все изменилось кардинально.

26,15% считает, что мало что изменилось.

18,97% опрошенных затруднились ответить на этот вопрос.

21,25% однозначно заявили, что не видят кардинальных перемен.

10,2% считает, что за год вообще ничего не изменилось.

Данное исследование проведено среди интернет-пользователей Днепропетровского региона и не является репрезентативным.

В голосовании приняло участие более 350 человек.

Комментарии
fffffffff
29.11.2014
Стало только хуже , чем занимается губернатор ? Тем же самым, что и мэр, лишь с той разницей, что пиарщики у него " по круче"
Макс
28.11.2014
А у нас в обласной власти только СОВЕТНИКИ,а с кого требовать нету!
Вадим Петрович
28.11.2014
Что же может измениться!!!С кого требовать????Губернатор должен назначить своих замов не по принципу ,,кто свой,, а по принципу,,кто профессионал,,,и этих людей должны знать и уважать!!!
Политолог
28.11.2014
Да просто нужно назначить на ключевые позиции и в обасти(администрации) и городах(исполкомы) нормальных адекватных людей!!!У нас много хороших экономистов с опытом!Кто сегодня в области из заместителей Коломойского занимается промышленностью,экономикой,аграриями????Да никто!!!!!
Последние записи в блогах

У Західно-Донбаському управлінні ГУ ДПС у Дніпропетровській області відбулась «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році».

На запитання громадян відповідала Світлана Д’яконова – заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Під час розмови з платниками було обговорені найбільш актуальні питання, пов’язані з декларуванням доходів громадян, термінами та способами подання декларації, а саме:

Що необхідно для подання декларацій в електронній формі?

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі онлайн необхідно насамперед отримати електронний цифровий підпис (так званий електронний ключ), який видається Акредитованими центрами сертифікації ключів. Перелік таких центрів можна знайти у відкритій частині «Електронного кабінету». Далі авторизуємося за допомогою особистого електронного ключа в «Електронному кабінеті», отримуємо відомості про доходи з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Після отримання відповіді від ДПС переходимо до заповнення декларації.

Чи можна скористатися податковою знижкою за витратами, понесеними протягом попередніх років?

Відповідно до пп.166.4.3 п. 166.4 ст.166 ПКУ: якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 

Чи декларуються кошти, отримані з-за кордону?

Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача. В цьому разі громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію. Дохід оподатковуватиметься податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором 1,5 %. Сума іноземного доходу перераховується у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент отримання таких доходів.

 

За якою формою подається декларація?

З 1 січня 2020 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну від 25.04.2019 р. № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року   № 859».

Так новою формою податкової декларації передбачено:

- в окремому додатку Ф3 здійснення розрахунку суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку із використанням права на податкову знижку;

- для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку у розділі категорія платника, у зв’язку з тим, що такі платники відповідно до підпункту 166.1.2 пункту 166.1 статті 166 розділу ІV Кодексу мають окремий граничний строк подання податкової декларації – по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року;

- введено окремий рядок 10.2 для відображання доходів за цивільно-правовими договорами, отриманих від фізичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи;

- у рядку 17 декларації відображаються суми податку з доходів, отриманих від фізичної особи – орендаря, який не є податковим агентом фізичної особи – орендодавця, від надання в оренду (суборенду, емфітевзіс) земельних ділянок. Земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), які розташовані за місцезнаходженням, відмінним від податкової адреси орендодавця, який в подальшому приймає участь у розрахунку податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб (рядок 18.1 декларації).

 

Подробнее

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю