Жители ж/м Солнечный просят снести киоски «с активной ночной деятельностью» (ФОТО)

26.12.2016 09:31

Днепрянка Ирина Онищук-Качанова обратилась к городским властям с просьбой демонтировать МАФы, которые вплотную прижаты к забору 57-й школы-лицея.

Об этом она написала на странице сообщества «АнтиМАФия Днепр» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Эти киоски на Солнечном, возле дома по ул. Прогрессивная, 3, принадлежали раньше предпринимателю Виталию Мирончуку.

В самом начале сноса МАФов в городе они закрылись, товары оттуда были вывезены. Но киоски остались и до сих пор не снесены. Они вплотную прижаты к забору 57-й школы-лицея.

В крайнем правом киоске вечером и ночью - активная деятельность. Что-то сдается в окошко, парни стоят и ждут ответа. За витринами с мобилками и прочими товарами - наглухо зашторенное плотными синими шторами пространство.

Доступ сотрудников из этого «ссудного» круглосуточного киоска к крайнему левому, с ролетами, есть. Напрашивается версия о складе.

Можно это «счастье» в списочек на снос включить? Зачем школе такое милое соседство?», - написала она.

Читайте также: Операционные риски слишком высоки, чтобы в Днепр шли большие инвестиции, - эксперт

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю