Жители Днепра будут платить в два раза меньше за тепло

12.12.2016 16:00

Теперь горожане смогут немного «спустить пояса» — отопление в домах Днепра станет дешевле. Уже за октябрь и ноябрь пройдет перерасчет в пользу горожан, в декабре в квартиры придут платежки со сниженными тарифами. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

По словам городского головы Борис Филатова, тарифы уже изменились. Именно такие суммы будут платить жители Днепра за отопление в этом сезоне:

  • КП «Теплоэнерго», которое обслуживает 79% населения Днепра, рассчитывало цену за отопление по тарифу 37,84 грн ГКал. Теперь будет рассчитывать по 16,67 гривен.
  • КП «Комэнергосервис» обслуживает 13% население Днепра. Ранее цена за отопление для населения у КП составляла 20,74 гривен. Сейчас — 8,32 грн.
  • КП «Теплотранс» на сегодня обслуживает 5% жителей города. Цена на отопление была самой высокой по Днепру — 43 гривны. Сейчас цена весомо снизилась — до 26,63 гривен.
  • КП «ДМТМ» обслуживает всего 3% жилых домов Днепра. Цена за тепло также была высокой — 35,88 грн. Теперь стоимость отопления у КП снизилась до 15,8 гривен.

«Средняя стоимость отопления по Днепропетровской области на сегодня — 16,86 гривен. Как яркий пример сравнения — Кривой Рог, где средняя стоимость отопления составляет 40, 78 гривен. Скажу больше — по Украине у нас самые низкие цены на от отопление: одесситы платят в среднем по 32,36 грн., киевляне — 32,97 грн., а жители Харькова — 33 гривны», — заявил мэр Днепра Борис Филатов.

По словам городского головы, тем, кто заплатил за октябрь и ноябрь по старым тарифам — будет проведен перерасчет. А жителям, у которых не установлены счетчики, будут рассчитывать стоимость тепла согласно новой средней цене на отопление по городу, которая составляет 16 гривен 86 копеек. С декабря 2016 года все днепровцы будут получать платежки с новыми, менее пугающими цифрами.

Также по словам мэра, до начала отопительного сезона в 2017 году в 100% жилых домов Днепра будут установлены счетчики по теплоэнергии. Для этого город выделил отдельное финансирование.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
коля
13.12.2016
мне интересно как чудо ФИЛ решил сам уменьшить тарифы без нкрп без тепловеков и куда делись миллионные долги при их оптимизации или после нового года сделают потом переращет по 50 гр и скажут ну невышло а ви доплатите как и с газом без счетчиков
Павло
12.12.2016
У рыгов случилась немая истерика.
Последние записи в блогах

Протягом січня-листопада 2018 року митницями ДФС виявлено 45,6 тис. порушень митних правил із вартістю предметів правопорушень на суму 2,7 млрд гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість складених протоколів про порушення митних правил зросла на 56%, а вартість предметів правопорушення – на 74%.

У 5 тис. справ про порушення митних правил тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму 797 млн гривень. Сума тимчасово вилучених предметів правопорушень збільшилась на 14%.

Найпоширенішими є випадки незаконного переміщення через митний кордон промислових товарів. За вказаний період за скоєння таких порушень було вилучено товарів на суму 469 млн гривень. Транспортних засобів вилучено на суму понад 146,6 млн грн, продовольчих товарів – на 110,7 млн грн, валюти – 70,8 млн грн.

Безпосередньо митницями ДФС розглянуто майже 35,5 тис. справ про порушення митних правил, що на 81% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

На розгляд до суду митницями передано 5,7 тис. справ про порушення митних правил на суму майже 1,7 млрд грн.

За результатами розгляду справ про порушення митних правил судом прийнято рішення про накладення стягнень у вигляді штрафу та конфіскації на суму 426,4 млн. грн.

Одним із ефективних методів протидії митним правопорушенням на сьогодні є співпраця та обмін інформацією з компетентними органами іноземних держав в рамках взаємної адміністративної допомоги, яка забезпечує попередження і виявлення незаконних експортно-імпортних операцій та факти несплати до бюджету обов’язкових митних платежів.

За результатами міжнародної взаємодії за 11 місяців 2018 року порушено понад 678 справ про порушення митних правил на суму 665 млн грн. Крім того, у ході міжнародної співпраці встановлено несплату понад 21,1 млн грн обов’язкових митних платежів.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили на одному із місцевих підприємств значну суму готівки, призначену для виплати заробітної плати «в конверті».

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України було встановлено одне із дніпровських підприємств, яке використовувало на виробництві працю більше 50 неоформлених працівників. При цьому оформленим працівникам офіційно виплачувалася мінімальна заробітна плата, а інша значна частина заробітку, як і неоформленим колегам, видавалася «в конверті» готівкою без сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Внаслідок таких дій фігуранти завдали бюджету майже 1,2 млн. грн. збитків.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних та виробничих приміщеннях компанії, вилучено майже 2 млн. грн. готівкою, які призначалися для виплати з/п «в конверті», а також документи з нарахування та виплати заробітної платні та чорнові записи, які підтверджують незаконні дії фігурантів.

Триває слідство.

 

 

Подробнее

У листопаді поточного року на рахунки платників відшкодовано 13,6 млрд грн податку на додану вартість. Цього місяця сума відшкодування стала найбільшою у 2018 році. До цього найбільшу суму бюджетної компенсації з ПДВ платники отримали у вересні – 12,5 млрд грн.

Відшкодована у листопаді сума ПДВ на 20%, або на 2,2 млрд грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. У листопаді 2017 році сума відшкодування складала 11,4 млрд гривень.

Загалом за 11 місяців 2018 року платникам було повернуто 121,6 млрд грн податку на додану вартість, що на 11,9%, або на 12,9 млрд грн. більше за відповідний період минулого року. У січні-листопаді 2017 року платникам було повернуто 108,7 млрд грн.

Зросла на 1,1 млрд грн, або на 12,2% порівняно з 11 місяцями 2018 року і середньомісячна сума відшкодування ПДВ. Якщо протягом січня-листопада 2017 року платникам щомісяця в середньому повертали майже 9,9 млрд грн., то вже у 2018 році цей показник склав 11 млрд грн.

Нагадаємо, що на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь процес автоматичний та прозорий.

 

Подробнее

У листопаді до місцевих бюджетів платниками податків сплачено рекордну у 2018 році суму – 23,2 млрд грн. Порівняно з листопадом 2017 року надходження зросли на 22%, або на 4,2 млрд грн.

Загалом протягом січня-листопада 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 209,7 млрд грн платежів, що контролюються ДФС. Це на 21,9%, або на 37,7 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

З початку року до зведеного бюджету надійшло 204,7 млрд грн податку і збору на доходи фізичних осіб. Це на 24,3%, або на 40,1 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб у листопаді склали 20,9 млрд грн. Порівняно з листопадом минулого року ці надходження зросли майже на 26%, або на 4,3 млрд грн.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось