Завтра в Днепре будут судить начальника управления ЖКХ

01.06.2017 14:06

2 июня в Шевченковском (Бабушкинском) районном суде Днепра состоится суд по делу начальника управления ЖКХ горсовета Владислава Грицая.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал заместитель главы ОО "Громадський Контроль" Денис Селин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Помните, в декабре мы делали расследование по лифтам, где было много не установленных лифтов, хотя все деньги были проплачены. Тогда частично даже установили ущерб, который нанес господин Грицай. Потом ему вручили подозрение, и затем все резко примолкли.

Следователи напрямую начали говорить, что с руководством прокуратуры “порешали” и дело спустят на тормозах. И вот завтра. оказывается, суд над Грицаем. В 9.00 в Бабушкинском суде. 

Паралельно господину прокурору Матвийчуку В.В. переданы документы о коррупции ряда депутатов. Один из них - это Владимир Панченко, тот, который выступал за отмену ProZorro. Недавно он был допрошен прокуратурой, а дома у него был произведен обыск. В наших расследованиях мы фиксировали вранье в декларации и крайне странные схемы с приобретением недвижимости", - написал он.

Читайте также: Как в школах Днепра идет борьба с поборами

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет