Завтра в Днепре будут судить начальника управления ЖКХ

01.06.2017 14:06

2 июня в Шевченковском (Бабушкинском) районном суде Днепра состоится суд по делу начальника управления ЖКХ горсовета Владислава Грицая.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал заместитель главы ОО "Громадський Контроль" Денис Селин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Помните, в декабре мы делали расследование по лифтам, где было много не установленных лифтов, хотя все деньги были проплачены. Тогда частично даже установили ущерб, который нанес господин Грицай. Потом ему вручили подозрение, и затем все резко примолкли.

Следователи напрямую начали говорить, что с руководством прокуратуры “порешали” и дело спустят на тормозах. И вот завтра. оказывается, суд над Грицаем. В 9.00 в Бабушкинском суде. 

Паралельно господину прокурору Матвийчуку В.В. переданы документы о коррупции ряда депутатов. Один из них - это Владимир Панченко, тот, который выступал за отмену ProZorro. Недавно он был допрошен прокуратурой, а дома у него был произведен обыск. В наших расследованиях мы фиксировали вранье в декларации и крайне странные схемы с приобретением недвижимости", - написал он.

Читайте также: Как в школах Днепра идет борьба с поборами

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю