Засідання фракції БПП почалось з очікуваного скандалу

09.12.2014 09:50

Народний депутат України Віталій Купрій заявив, що сьогоднішнє засідання фракції Блока Петра Порошенка розпочалося з прогнозованого скандалу.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Засідання фракції БПП почалось з очікуваного скандалу. Всі ми пам'ятаємо, за що голосували під час обрання керівного складу комітетів ВР - недопущення до посад тих, хто має антидержавну позицію.

Ольга Богомолець запропонувала вважати відмінність стенограми голосування та кінцевого тексту постанови на офіційному сайті державною зрадою, або змовою, за що повинна виникнути кримінальна відповідальність.

Віктор Пинзеник запропонував скасувати результати голосування і прийняти іншу постанову, яка відобразить позицію коаліції.

Відповідно до ч.2 ст. 48 Закону України "Про регламент ВРУ" необхідно проголосувати за те, що постанова, якою обрано зрадників до керівництва комітетів, втратила чинність. І прийняти нову», - написав нардеп Купрій.

Читайте також: Завтра відбудеться тест на справедливість в Україні, - Купрій

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю