Засідання фракції БПП почалось з очікуваного скандалу

09.12.2014 09:50

Народний депутат України Віталій Купрій заявив, що сьогоднішнє засідання фракції Блока Петра Порошенка розпочалося з прогнозованого скандалу.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Засідання фракції БПП почалось з очікуваного скандалу. Всі ми пам'ятаємо, за що голосували під час обрання керівного складу комітетів ВР - недопущення до посад тих, хто має антидержавну позицію.

Ольга Богомолець запропонувала вважати відмінність стенограми голосування та кінцевого тексту постанови на офіційному сайті державною зрадою, або змовою, за що повинна виникнути кримінальна відповідальність.

Віктор Пинзеник запропонував скасувати результати голосування і прийняти іншу постанову, яка відобразить позицію коаліції.

Відповідно до ч.2 ст. 48 Закону України "Про регламент ВРУ" необхідно проголосувати за те, що постанова, якою обрано зрадників до керівництва комітетів, втратила чинність. І прийняти нову», - написав нардеп Купрій.

Читайте також: Завтра відбудеться тест на справедливість в Україні, - Купрій

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю